V druhom až poslednom kole série Screen Protector Shootout som sa pozrel na ochranu obrazovky od spoločnosti Strong Engineering. Prehľad videa je uvedený nižšie, po ktorom nasleduje písomné preskúmanie.
7. kolo:
Silné inžinierstvo
Zhrnutie:
Pros:
· Veľká montáž na zakázku. Jednoduchá inštalácia.
· Vynikajúca odolnosť voči rozmazaniu.
· Pocit písania bol na rovnakej úrovni ako najlepší z filmov AG.
Zápory:
· Nie je to lepidlo, ale to je viac osobné preferencie.
· Na lesklých obrazovkách viedli problémy s bublinkami k nepríjemnému celkovému zážitku. Tí s matnou obrazovkou z továrne nebudú mať žiadne problémy.
V 7. kole prestrelky Screen Protector Shootut som nasadil Strong Engineering cez rukavicu. Pozrime sa, ako to obstojí v súťaži!
Počiatočné zobrazenia:
Chránič obrazovky spoločnosti Strong Engineering bol v tejto súťaži rovnako dobrý ako ostatné antireflexy. Na približne 22 dolárov dodávané, cena beží midpack pre túto súťaž. Chránič Strong má lepiace pásky na všetkých štyroch okrajoch chrániča obrazovky a poskytuje okraj od okraja, avšak toto je kus na mieru. Ceny a vybavenie sa môžu líšiť.
inštalácie:
Tak ako všetky ostatné chrániče lepidiel s okrajmi, proces inštalácie bol hračkou. Problém, s ktorým som sa stretol, bol s bublaním. Bohužiaľ, vďaka lesklej obrazovke T2010, ochranca Strong Engineering bublal. Nikdy predtým som to nezažil ani s niektorou z iných chráničov obrazovky od spoločnosti AG, takže sa používateľ nemusí obávať. Ak máte lesklý displej, držte sa od ochrancu silného inžinierstva. Budete dôkladne sklamaní.
Ochrana svetelnosti:
Kvôli prebublávaniu, svetelnosť a zachovanie kvality obrazu na obrazovke boli v najlepšom prípade nevýrazné. Mal som však pocit, že to má niečo spoločné s výstavbou samotného ochrancu obrazovky. Samozrejme, na zadnej strane Silného inžinierstva bola ochrana obrazovky hladká. Z tohto dôvodu hladký kontakt spôsobil škaredé bubliny. Bez ohľadu na to, čo som urobil, nemohol som dostať bubliny preč. Problém sa zhoršuje kvôli lepivým prúžkom na okrajoch chrániča, ktoré spôsobujú výškový rozdiel medzi okrajom chrániča a stredom.
Pocit písania:
Ak máte matný displej, ako je ten, ktorý sa nachádza na Toshiba M700, táto ochrana obrazovky bude fungovať veľmi dobre pre vás. Pocit písania bol s tým najlepším z testovaných chráničov AG. Je to veľmi hladké a dáva pocit skvelého „pera na papieri“. Avšak, s bublinami pod obrazovkou, nebol som schopný získať dôkladný pocit pri dlhodobom farbení. Bolo to až potom, čo som sa snažil riešiť problémy s bublinami, získal som slušný zážitok pre jeho písanie, aj keď dosť krátke. Z toho, čo som mohol povedať, to bolo veľmi dobre.
Viditeľnosť v exteriéri:
S týmto chráničom obrazovky som nevyskúšal viditeľnosť v exteriéri, pretože som už s bublinami nemohol pracovať. Áno, bolo to tak rušivé. Pozrite si video a uvidíte, aké to bolo zlé. Pri používaní to bolo veľmi rušivé. Chrumkavosť T2010 sa úplne stratila pod všetkými týmito bublinami.
Odstránenie ochrany obrazovky:
Jediné, čo musíte urobiť, je vypnúť ho a odlepiť. Vzhľadom k tomu, hrana lepidlá nejdú celú cestu až do rohu ochrancu obrazovky, môžete skutočne len pomocou prsta vypnúť to. Lepiace prúžky nezanechali na obrazovke žiadne zvyšky.
záver:
Silné inžinierstvo, ktoré bolo testované neskôr v okrúhlom kole, čelilo veľmi tvrdej konkurencii. Bohužiaľ, pre Stronga som nemohol dať kompletný tréning, pretože problémy s bublinkami boli viditeľné pri každom svetle. V skutočnosti, bublajúce sa vnikli na kvalitu obrazu na obrazovke, nehovoriac o viditeľnosti. Vzal som si Silné inžinierstvo, nasadil som starú AG matnú ochrannú fóliu, ktorú som mal na sebe a preinštaloval Strong. Blikajúce problémy zmizli. Vo videu demonštrujem hladký pocit zadku oproti matnej strane prednej strany. Ak máte matný displej, Strong vyzerá ako veľmi dobrá voľba. Ak máte lesklý displej, nemôžem ho odporučiť.
Zostaňte naladení na posledné kolo prestrelky. Budem sa pozrieť na InvisibleShield pred napísaním posledného obalu a vyhlásením víťaza.
Technorati Tagy: Screen Protector, silné inžinierstvo