Oprava Samsung Galaxy Note 2, ktorá sa nenabíja Sprievodca riešením problémov

Autor: Roger Morrison
Dátum Stvorenia: 24 September 2021
Dátum Aktualizácie: 11 Smieť 2024
Anonim
Oprava Samsung Galaxy Note 2, ktorá sa nenabíja Sprievodca riešením problémov - Technológie
Oprava Samsung Galaxy Note 2, ktorá sa nenabíja Sprievodca riešením problémov - Technológie

Obsah

U zariadenia, ktoré je potrebné nabiť po niekoľkých hodinách používania, sa vždy považuje za veľký problém, ak sa zrazu odmietne nabiť. Dostali sme niekoľko e-mailov od našich čitateľov a majiteľov telefónu Samsung Galaxy Note 2, ktorí uviedli, že narazili na súvisiace problémy. Na základe nášho výskumu sú uvedené možné príčiny.

Možné príčiny

  • Poškodená nabíjacia jednotka.
  • Prerušenie nabíjacieho kábla.
  • Používanie nabíjacej jednotky iného výrobcu.
  • Skorodované konektory
  • Konektory sú ohnuté, zlomené alebo zasunuté v batérii aj v telefóne.
  • Poškodenie kvapalinou.

Riešenie problémov

Tu je postup, ktorý vám môže pomôcť zistiť, v čom je problém a ako ho vyriešiť.

Krok 1: Skontrolujte, či sa vaša Galaxy Note 2 nenabíja. Sú chvíle, kedy technológia bez zjavného dôvodu jednoducho zlyhá. Ak chcete vylúčiť túto možnosť, najskôr reštartujte telefón a potom znova pripojte nabíjačku, aby ste zistili, či sa skutočne nenabíja. Boli správy od vlastníkov, ktorí tvrdili, že problém s nabíjaním vyriešil reštart.


Krok 2: Skontrolujte, či používate originálnu nabíjačku. Nabíjačky dodávané s rôznymi zariadeniami Samsung majú rozdielne hodnotenie a intenzitu prúdu. Je preto nevyhnutné skontrolovať, či je nabíjačka, ktorú používate, originálnou jednotkou, aby sa zabezpečilo, že bude vydávať správny prúd.

Krok 3: Skontrolujte stav nabíjačky a kábla. Ak bola nabíjačka spálená, môžete ju skutočne cítiť zvonka, takže ju skontrolujte. Prejdite prstami z jedného konca kábla na druhý, aby ste cítili, či nie je zlomený. Takto fyzicky skontrolujete nabíjačku, aj keď si nemôžete byť istý, či nie sú poškodené.

Krok 4: Skontrolujte konektory. Odklopte zadný panel telefónu a vyberte batériu. Najskôr sa pozrite na konektory v batérii a skontrolujte, či nie sú ohnuté alebo zasunuté. Potom sa pozrite na konektory v telefóne a skontrolujte, či nie sú ohnuté, zlomené alebo zasunuté. Nakoniec pomocou čistej látky vyčistite konektory, aby ste sa uistili, že nedochádza ku korózii.


Krok 5: Skontrolujte poškodenie kvapalinou. Niektorí používatelia uviedli, že mierne poškodenie kvapalinou môže skutočne viesť k problému s nabíjaním. Pripomeňme si, ak bol telefón vystavený tekutinám. Vezmite prosím na vedomie, že na škody spôsobené vodou alebo akoukoľvek tekutinou sa nevzťahuje záruka.

Krok 6: Vyhľadajte technickú pomoc. Ak zlyhajú iné možnosti, neváhajte a dohodnite si stretnutie s autorizovaným technikom, ktorý ju nechá skontrolovať. Pre tých, ktorí majú zmluvy, môžete kedykoľvek požadovať náhradu.

Problémy s telefónom?

Zašlite nám e-mail na adresu [e-mail chránený] a my vám pomôžeme nájsť riešenie. Uveďte čo najviac podrobností, aby sme vedeli, kde začať a ako vám môžeme lepšie pomôcť. Nemôžeme však zaručiť, že by sme mohli odpovedať na každý e-mail, ktorý dostaneme.

Váš iPhone je väčšinou videný ako náklad, pomocou neho môžete kontrolovať e-mail, urfovať po webe a zitiť, či vá niekto na Twitteri ešte pomenul, to všetko vá toj...

Pre mnohých nadšencov hier a zábavy a na začiatku tohto týždňa olávila poločnoť Microoft Xbox One . Je úplne jané, že poločnoť Microoft mala pre dizajn konzoly iné p...

Vzhľad