13 najlepších telefónov strednej triedy v roku 2020

Autor: Roger Morrison
Dátum Stvorenia: 22 September 2021
Dátum Aktualizácie: 8 Smieť 2024
Anonim
13 najlepších telefónov strednej triedy v roku 2020 - Technológie
13 najlepších telefónov strednej triedy v roku 2020 - Technológie

Obsah

Trh so smartfónmi sa rozdelil do viacerých segmentov a ponúka niečo pre každého bez ohľadu na jeho rozpočet. Medzi nimi sú azda najobľúbenejšie telefóny strednej triedy, a to preto, lebo uspokojujú veľkú časť publika. To je dôvod, prečo má dnes každý výrobca mobilných telefónov stále rastúce zastúpenie na mobilnom trhu strednej triedy, pretože v poslednej dobe vidíme chrliť zariadenia od spoločností ako Samsung, LG alebo dokonca Google.

VýrobokZnačkanázovcena
GoogleGoogle - Pixel 3aSkontrolujte cenu na Amazone
LGLG V35 ThinQSkontrolujte cenu na Amazone
MotorolaMotorola Moto G7 +Skontrolujte cenu na Amazone
SAMSUNGSamsung Galaxy A50Skontrolujte cenu na Amazone
HUAWEIHuawei P SmartSkontrolujte cenu na Amazone
MotorolaMotorola Moto Z3 PlaySkontrolujte cenu na Amazone
NokiaNokia 7.1Skontrolujte cenu na Amazone
SonySony Xperia 10 PlusSkontrolujte cenu na Amazone
MotorolaMotorola Moto OneSkontrolujte cenu na Amazone
XiaomiXiaomi Mi A2Skontrolujte cenu na Amazone
LGLG G7 FitSkontrolujte cenu na Amazone
SAMSUNGSamsung Galaxy J8Skontrolujte cenu na Amazone
ASUSASUS ZenFone Max PlusSkontrolujte cenu na Amazone

* Ak nakupujete prostredníctvom odkazov na našich stránkach, môžeme získať províziu pre províznych predajcov. Ďalšie informácie nájdete na stránke venovanej ochrane osobných údajov.



Majte to na pamäti, výber najlepšieho telefónu strednej triedy môže byť dosť náročná výzva. Preto sme sa rozhodli zostaviť zoznam najlepších telefónov strednej triedy, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii. Niekoľko z nich už možno poznáte, ale nezabudli sme tiež na niekoľko prekvapení. Poďme sa teda na to pozrieť.

13 najlepších telefónov strednej triedy v roku 2020

Moto G7 Plus

Toto je nedávna ponuka, čo z nej robí ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú lacnú novú ponuku. Moto G7 Plus je dodávaný s masívnym 6,2-palcovým zobrazovacím panelom, ktorý má rozlíšenie 2270 x 1080 pixelov. Aj keď to nie je OLED alebo AMOLED panel, skutočnosť, že je telefón dodávaný s IPS panelom, je trochu útecha. V oblasti spracovania je Moto G7 Plus vybavený osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 636 SoC, ktorý je doplnený o GPU Adreno 509. Telefón je štandardne vybavený 64 GB rozšíriteľným úložiskom a 4 GB RAM, na výber nie sú žiadne ďalšie kombinácie úložiska / RAM.


Spoločnosť Moto urobila v oddelení fotoaparátov obrovské pokroky, čo je evidentné aj u duálnych fotoaparátov na G7 Plus. Skladá sa zo 16MP štandardného snímača a 5MP hĺbkového snímača pre vynikajúce bokeh fotografie. Zadná strana je tiež dodávaná so snímačom odtlačkov prstov, čo je mierne sklamaním z toho, že väčšina výrobcov sa dnes rozhodla pre skenery odtlačkov prstov pod displejom.

G7 Plus je dodávaný s 3 000 mAh batériou, ktorej výrazne pomáha 27W rýchlonabíjačka poskytnutá spoločnosťou Moto. Pokiaľ ide o softvér, v predvolenom nastavení dostanete Android 9.0 Pie a minimalistické používateľské rozhranie, ktoré sľubuje rýchle aktualizácie budúcich iterácií systému Android. Predajca uvádza, že je odblokovaný tak, aby fungoval iba v sieťach GSM, ako sú AT&T a T-Mobile, zatiaľ čo je nekompatibilný so sieťami CDMA, ako sú Verizon a Sprint.

Google Pixel 3a

Pixel 3a je odpoveďou spoločnosti Google na výrobcov ako Samsung, Huawei atď., Ktorí sa chopili trhu so smartfónmi strednej triedy. Pixel 3a, ktorý bol uvedený na trh pred nedávnom, prináša prísľub sériového systému Android a rýchle aktualizácie s hardvérom strednej triedy. Je vybavený 5,6-palcovým OLED displejom s rozlíšením 2220 x 1080 pixelov, ktorý ponúka vynikajúce pozorovacie uhly, viditeľnosť na slnečné svetlo a tiež funkcie, ako je displej, ktorý je neustále zapnutý, bez toho, aby ste príliš spotrebovávali batériu. Beží na ňom osemjadrový procesor Snapdragon 670, ktorý sľubuje efektívny a rýchly výkon. Telefón má tiež 64 GB úložisko (nerozbaliteľné) a 4 GB RAM, bez ďalších možností výberu.


Nachádza sa tu osamelá zadná kamera s rozlíšením 12,2 MP, ktorá nemusí vyzerať nádejne, ale dokáže zachytiť niekoľko krásnych záberov. Predná strana má 8 MP samostatnú kameru, ktorá je dostatočná na videohovory, ako aj na autoportréty. Ďalej tu nájdete snímač odtlačkov prstov na zadnom paneli, ktorý bol štandardom pre telefóny Pixel. Telefón podporuje USB C a je vybavený batériou s kapacitou 3 000 mAh, ktorá dokáže nabiť nabitie vďaka 18 W nabíjačke dodanej so zariadením. Funkcia Adaptívna batéria spoločnosti Google vám umožní používať telefón po dobu 7 hodín s dobou nabíjania iba 15 minút. Očakáva sa, že má v predvolenom nastavení systém Android 9.0 a keďže sa jedná o telefón Pixel, zákazníci môžu očakávať, že budú ako prví dostávať budúce aktualizácie pre Android a zabezpečenia (až na 3 roky). Pixel 3a je k dispozícii vo farbách číra biela, iba čierna a fialová.

LG V35 ThinQ

Ak si myslíte, že je to iba ďalšia ponuka stredného rozsahu, boli by ste na veľkom omyle. LG V35 ThinQ je vrchol vlajkovej lode línie juhokórejského výrobcu, ktorá bola uvedená na trh v polovici roku 2018. S novými výrobkami, ktoré sa dostali na trh, však tento telefón zaznamenal výrazné zníženie cien, čo z neho robí ideálny telefón strednej triedy pre všetkých. Prvá vec, ktorú si u V35 ThinQ všimnete, je skutočnosť, že má nádherný dizajn bez rámov, ktorý sa skladá zo 6-palcového P-OLED displeja s rozlíšením 2880 x 1440 a súladu s normou MIL-STD-810G, vďaka čomu je odolný voči kvapkám určitú vzdialenosť. Je tiež odolný voči vode a prachu s certifikáciou IP68, takže tu získate veľmi odolný telefón.

Model V35 ThinQ beží na osemjadrovom čipsete Snapdragon 845, ktorý je doplnený o 6 GB RAM a 64 GB rozšíriteľného úložiska. Aj keď v predvolenom nastavení beží na systéme Android 8.0 Oreo, spoločnosť už začala zavádzať aktualizáciu na Android 9.0 Pie, takže pokiaľ ide o aktualizácie, ste vo veľmi dobrých rukách. Telefón má certifikáciu B&O Play a je dodávaný so zabudovaným DTS X Surround Sound, takže do palubných reproduktorov modelu V35 ThinQ odišlo dosť práce. Telefón je odomknutý pre spoluprácu s operátormi GSM v USA. Predajca ponúka telefón v čiernej a platinovo šedej farbe.

Samsung Galaxy A50

Toto je najnovší príchod spoločnosti Samsung do segmentu telefónov strednej triedy a je to dosť ohromujúce. Galaxy A50, ktorý je vybavený 6,4-palcovým Super AMOLED displejom s rozlíšením 2340 x 1080, obsahuje to najlepšie zo zobrazovacej technológie spoločnosti Samsung. Displej Super AMOLED poskytuje spoločnosti Samsung výraznú výhodu oproti konkurencii na trhu. Napájaním zariadenia je vlastný osemjadrový čipset Exynos 9610 spoločnosti, ktorý na spracovanie grafiky na zariadení používa GPU Mali-G72 MP3.

Rozloženie fotoaparátu je celkom zaujímavé, pretože sa skladá z troch senzorov - 25 MP, 8 MP a 5 MP, ktoré ponúkajú funkcie ako širokouhlý, ultraširoký a hĺbkový záber. Aj keď je to pre ponuku stredných reproduktorov dosť pôsobivé, predná kamera s rozlíšením 25 MP dokáže tiež zažiariť. Používatelia dostanú na hranie 4 GB RAM a 64 GB interného úložiska, zatiaľ čo na palube je aj slot na kartu microSD. Telefón má v predvolenom nastavení systém Android 9.0 Pie s vlastným prekrytím používateľského rozhrania spoločnosti Samsung. Očakáva sa, že Galaxy A50 spolu s novými smartfónmi série Galaxy A získajú ďalšiu veľkú aktualizáciu, keď budú dostupné.

Spoločnosť Samsung používa snímač odtlačkov prstov pod displejom na telefóne Galaxy A50, ktorý by mal byť ďalšou veľkou vecou medzi telefónmi strednej triedy. V oddelení batérií má Galaxy A50 požehnane masívnou jednotkou 4 000 mAh. Ako by ste si vedeli predstaviť, prichádza s funkciami rýchleho nabíjania vďaka 15W rýchlej nabíjačke dodávanej so zariadením. Galaxy A50 môže byť váš v čiernej, modrej alebo bielej farbe.

Huawei P Smart (2019)

Jedná sa o relatívne novú ponuku na trhu, ktorá bola uvedená na trh koncom roka 2018. Toto rozlíšenie je nevyhnutné, pretože spoločnosť Huawei predtým uviedla na trh ďalší smartphone s rovnakým názvom. Aká efektná je teda P Smart verzia z roku 2019? Obsahuje 6,21-palcový IPS LCD panel s rozlíšením 2340 x 1080 a pomerom obrazovky k telu 83,1%, čo by, úprimne povedané, mohlo byť lepšie. Je na ňom osemjadrový procesor Kirin 710 s GPU Mali-G51 MP4. P Smart obsahuje 3 GB RAM a 32 GB rozšíriteľného úložiska.

Pokiaľ ide o fotoaparát, zadná strana má rozloženie duálnych fotoaparátov 13 MP + 2 MP s dosť pôsobivými funkciami AI, ako aj hĺbkovými funkciami (bokeh). Na zadnej strane nájdete tiež snímač odtlačkov prstov. Predná strana má tu mierny 8MP fotoaparát, ktorý by mal byť ideálny pre selfie a videohovory. 2019 P Smart prichádza s 3 400 mAh batériou s podporou 10W rýchleho nabíjania (nabíjačka je súčasťou balenia). Pokiaľ ide o farebné varianty, model P Smart sa predáva v odtieňoch Aurora Blue, Midnight Black a Coral Red. Telefón má Android 9.0 Pie (EMUI 9) a očakáva sa tiež, že bude na zozname aktualizácií Android Q.

Moto Z3 Play

Aj keď bol tento telefón uvedený na trh zhruba pred rokom, stále stojí za to vyskúšať hardvér, ktorý obsahuje. Počnúc displejom, Moto Z3 Play obsahuje nádherný 6,01-palcový displej Super AMOLED s rozlíšením 2160 x 1080. Zarážajúca je tu skutočnosť, že Moto je vybavené skleneným zadným panelom, ktorý by ho mohol ľahko rozbiť / rozbiť. Skutočnosť, že Moto používa sklo Corning’s Gorilla Glass 3, však zákazníkom poskytuje určitú úľavu.

Telefón má v zadnej časti rozloženie fotoaparátu s rozlíšením 12 MP + 5 MP, pričom menší snímač ponúka hĺbkové efekty telefónu. Predná strana má však umiernenejší jediný snímač s rozlíšením 8 MP. Na veľtrhu je tu osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 636 spolu s GPU Adreno 509. K dispozícii je 64 GB interné úložisko (rozšíriteľné) spolu so 4 GB RAM, čo naznačuje, že Moto pokrylo Z3 Play takmer všetky svoje základne.

Telefón používa bočný snímač odtlačkov prstov, ktorý je považovaný za oveľa pohodlnejší ako snímače namontované dozadu. Telefón je tiež kompatibilný s Moto Mods, zásuvným príslušenstvom spoločnosti exkluzívnym pre niekoľko zariadení Moto. Telefón bol uvedený na trh s Androidom 8.1 Oreo, odvtedy však dostal aktualizáciu na Android 9.0 Pie. Na napájanie zariadenia slúži 3 000 mAh batéria s možnosťami rýchleho nabíjania (15 W). Smartfón je momentálne k dispozícii v prevedení Deep Indigo.

Nokia 7.1

Nokia od svojho prebudenia ešte neurobila na severoamerických trhoch dosť rozruchu. Spoločnosť však s istým stupňom úspechu chrlila telefóny na iných trhoch. Nokia 7.1 je jedným z nich a práve vďaka kombinácii vynikajúceho hardvéru a miernej cenovky tento prístroj určite stojí za zváženie. Telefón je dodávaný s 5,84-palcovým LCD panelom 2280 x 1080, ktorý je v porovnaní s OLED panelmi mierne ohromujúci. Nechýba tu ani populárny osemjadrový čipset Snapdragon 636, ktorý sprevádza GPU Adreno 509.

Pokiaľ ide o úložisko, na hranie získate 64 GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou karty microSD. K dispozícii je tiež 4 GB RAM, čo je v súlade s väčšinou moderných mid-rangers. Model 7.1 je vybavený zadným fotoaparátom s rozlíšením 12 MP + 5 MP a funkciami snímania hĺbky a s jedným snímačom 8 MP na prednej strane. Na tomto zariadení je vzrušujúca skutočnosť, že sa jedná o ponuku Android One, ktorá z neho robí jedno z prvých zariadení, ktoré získa budúce aktualizácie systému Android spolu s telefónmi Pixel spoločnosti Google. Aj keď bola Nokia 7.1 uvedená na trh s Androidom 8.1, Nokia rýchlo vydala aktualizáciu Android 9.0 Pie. Telefón obsahuje 3 060 mAh batériu, ktorá je podporovaná technológiou nabíjania 18 W spoločnosti. Telefón sa predáva v oceľovej a modrej farbe.

Sony Xperia 10 Plus

Aj keď zostava Sony Xperia do veľkej miery nedokázala zaujať, nijako to nezabránilo japonskému výrobcovi v snahe vylepšiť svoj doterajší výkon. Xperia 10 Plus bola uvedená na trh začiatkom tohto roka a obsahuje nádherný 6,5-palcový IPS LCD panel s rozlíšením 2520 x 1080 pixelov. Toto je chránené sklom Corning’s Gorilla Glass 5. Pokiaľ ide o výpočtový výkon, dostanete tu osemjadrový Snapdragon 636 spolu s GPU Adreno 509. K dispozícii je zadná kamera s rozlíšením 12 MP + 8 MP, pričom menší snímač pomáha teleobjektívom. Predná strana je vybavená jediným 8MP snímačom.

Ako to už v minulosti urobila spoločnosť Sony, model Xperia 10 Plus sa dodáva s bočným skenerom odtlačkov prstov. Dostanete tu nabíjanie USB C spolu s 3 000 mAh batériou podporovanou 18 W technológiou rýchleho nabíjania. Nie je na výber veľa variantov úložiska, pričom spoločnosť ponúka iba zariadenie so 64 GB úložného priestoru (rozšíriteľným) a 4 GB RAM. Od uvedenia telefónu na trh v tomto roku nie je prekvapením, že Android 9.0 Pie je tu predvolene spustený. Bude však zaujímavé sledovať, či bude Sony dostatočne rýchle na to, aby ponúklo budúce aktualizácie pre zariadenie. Xperia 10 Plus sa momentálne dá kúpiť v čiernej farbe.

Moto One

Práve sme hovorili o ponuke Android One od spoločnosti Nokia a tu je jej variant Moto. Moto One je dodávaný so stredne veľkým 5,9-palcovým displejom s rozmermi 1520 x 720, čo ho znevýhodňuje oproti väčšine ponúk stredného rozsahu, ktorá je dnes k dispozícii. Dizajn Moto One je tiež dosť pôsobivý a ponúka bočné úzke rámčeky, aj keď si Moto ponecháva logo spoločnosti na spodnej časti displeja. Možno to možno ospravedlniť, pretože Moto One bol uvedený na trh koncom minulého roka.

Moto One beží s osemjadrovým procesorom Snapdragon 625 s GPU Adreno 506. Nájdete tiež 4 GB RAM a výber medzi 32 alebo 64 GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť pomocou karty microSD. V odbore fotoaparátov sa spoločnosť Moto rozhodla držať populárneho usporiadania s dvoma snímačmi, ktoré sa skladá z 13 MP snímača a ponuky 2 MP, pričom druhý snímač pracuje ako snímač hĺbky. Moto One obsahuje vpredu jediný 8MP fotoaparát, ktorý by mal pohodlne zvládnuť selfie a videohovory. Nachádza sa tu slušný snímač s veľkosťou 3 000 mAh, ktorý podporuje 15W rýchlonabíjačka spoločnosti. Spoločnosť ponúka telefón v bielej a čiernej farbe. Aj keď bol telefón predstavený s Androidom 8.1, v súčasnosti je vhodný na aktualizáciu Android 9.0.

Xiaomi Mi A2

Mi A2 je v Ázii známy aj ako Xiaomi Mi 6X a je vybavený Android One, čo z neho robí vzrušujúce slúchadlo v segmente stredných pásiem. Je vybavený 5,99-palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080, s pomerne hrubým horným a spodným rámom.Je zrejmé, že spoločnosť tu neurobila žiadne kompromisy v hardvérovom oddelení, čo je zrejmé z fantastického usporiadania fotoaparátov. Zadná strana sa skladá z 20MP a 12MP snímača, zatiaľ čo predná strana je vybavená 20MP snímačom pre selfie a videohovory. Beží tu osemjadrový procesor Snapdragon 660 spolu s GPU Adreno 512. Telefón má v predvolenom nastavení 4 GB RAM a 64 GB úložiska, aj keď tu nie je žiadny slot pre kartu microSD pre rozšírenie úložiska.

Mi A2 používa port USB C a na autentifikáciu má skener odtlačkov prstov namontovaný vzadu. Nachádza sa tu batéria s kapacitou 3 000 mAh, ktorá sa vďaka 18W kompatibilite nabíjania (vrátane nabíjačky) nabíja veľmi rýchlo. Telefón používa Android 8.1 Oreo, ale má aktualizáciu na Android 9.0 Pie. Vzhľadom na to, že sa jedná o smartphone so systémom Android One, je samozrejmé, že ste dobre krytí, pokiaľ ide o softvér. Predajca ponúka telefón v čiernej farbe. Toto je odomknutý smartphone od výroby, čo znamená, že bude fungovať iba na operátoroch GSM, ako sú AT&T, T-Mobile, MetroPCS atď., Pričom vynechá ponuky Verizon, Sprint a ďalšie ponuky CDMA.

LG G7 Fit

Model LG G7 Fit, ktorý bol uvedený na trh koncom minulého roka, na trhu príliš nerobil. To však nič nemení na skutočnosti, že je to solídna ponuka aj dnes. Dodáva sa s 6,1-palcovým IPS LCD panelom s rozlíšením 3120 x 1440. Displej podporuje funkcie ako HDR10, Dolby Vision a tiež vždy zapnutý displej. Telefón získava prezývku „Fit“ z odolného prevedenia. Má certifikát MIL-STD-810G, vďaka čomu je odolný voči pádom až do výšky 6 stôp. Spoločnosť LG tiež zabudovala odolnosť proti vode / prachu do modelu G7 Fit, ktorý má certifikáciu IP68.

Spoločnosť LG zjednodušuje prácu v oddelení fotoaparátov, pretože existuje iba jeden 16 MP zadný fotoaparát, ktorý je vpredu doplnený 8 MP fotoaparátom. Telefón beží na čipsete Qualcomm Snapdragon 821 s GPU Adreno 530. Palubné reproduktory sú vylepšené vďaka DTS: X Surround Sound. G7 Fit je nabitý 64 GB interným úložiskom (rozšíriteľným) a 4 GB RAM, čo sa dnes považuje za slušné pre akékoľvek zariadenie. Na telefóne je stredne veľká batéria s kapacitou 3 000 mAh. Spoločnosť ponúka spolu s produktom aj svoju 18 W rýchlu nabíjačku, ktorá umožňuje odšťaviť G7 Fit za chvíľu.

Spoločnosť LG sa drží zadného skenera odtlačkov prstov, čo nie je žiadnym prekvapením, pretože spoločnosť s touto konkrétnou funkciou príliš neexperimentovala. V telefóne stále beží Android 8.1 Oreo a o aktualizácii Android 9.0 sa nehovorí. Toto je odomknuté zariadenie iba pre GSM a nebude fungovať v sieťach Verizon alebo Sprint v USA.

Samsung Galaxy J8

Galaxy J8, jedna z popredných ponúk spoločnosti Samsung v strednom rozsahu pre rok 2018, je hviezdnym telefónom aj dnes, a to najmä vďaka hardvérovému obalu pod ním. Toto nádherné slúchadlo je vybavené 6-palcovým Super AMOLED displejom s rozlíšením 1480 x 720. Telo je však vyrobené z plastu, ktorý môže byť do istej miery neatraktívny na pohľad. Pozitívne je však to, že v porovnaní s celokovovými telefónmi je pomerne ľahký. V oddelení CPU získate osemjadrový procesor Snapdragon 450 doplnený o GPU Adreno 506. Spoločnosť bola natoľko láskavá, že ponúkla 64 GB úložného priestoru (rozšíriteľného) a 4 GB RAM tiež.

Na prednej strane fotoaparátu využíva Galaxy J8 kombináciu senzorov 16MP + 5MP na zadnej strane na efektívne snímanie fotografií pomocou bokeh. Predná strana má slušný 16MP fotoaparát umožňujúci širokouhlé selfie. Telefón obsahuje zadný skener odtlačkov prstov, ktorý udržuje prednú časť tela čistú, hoci nemá obruby. Aj tu sa nachádza slušná 3 500 mAh batéria, ktorá však nemusí podporovať všetky rýchle nabíjačky. Telefón je ponúkaný v čiernej a levanduľovej farbe. Toto je telefón odomknutý pre prácu so širokou škálou operátorov GSM.

ASUS ZenFone Max Plus

Spoločnosť ASUS nie je pre telefóny strednej triedy žiadnym cudzincom, čo spoločnosť v priebehu rokov neustále ukazuje. Táto konkrétna ponuka sa zameriava na jeden konkrétny aspekt, ktorý väčšina ľudí vyhľadáva - životnosť batérie. Ako už názov napovedá, ZenFone Max Plus je inteligentný telefón s batériou a 4 130 mAh jednotka nesklame. Okrem podpory rýchleho nabíjania 10 W dokáže ZenFone Max Plus nabíjať aj ďalšie zariadenia pomocou funkcie spätného nabíjania. Už len táto vlastnosť z neho robí nesmierne užitočné zariadenie. Ako teda vyzerá zvyšok hardvéru?

ZenFone Max Plus sa dodáva s 5,7-palcovým LCD panelom s rozlíšením 2160 x 1080. V prevádzke zariadenia je osemjadrový čipset Mediatek MT6750T s GPU Mali-T860-MP2. Na palube tu tiež získate 3 GB RAM a 32 GB rozšíriteľné úložisko. Taktiež obsahuje duálne fotoaparáty na zadnej strane, pozostávajúce zo 16MP a 8MP senzorov. Predná strana je dodávaná s jediným 8MP snímačom, ktorý by mal za vhodných podmienok slúžiť slušne. Na zadnej strane nájdete tiež snímač odtlačkov prstov, podobne ako niekoľko ďalších telefónov ASUS, ktoré sme videli neskoro.

Odkedy ZenFone Max Plus vyšiel koncom roku 2017, nemusí ísť nevyhnutne o najnovšie zariadenie v rade. To tiež znamená, že zákazníci si budú musieť na tomto zariadení vystačiť s Androidom 7.0 Nougat.

VýrobokZnačkanázovcena
GoogleGoogle - Pixel 3aSkontrolujte cenu na Amazone
LGLG V35 ThinQSkontrolujte cenu na Amazone
MotorolaMotorola Moto G7 +Skontrolujte cenu na Amazone
SAMSUNGSamsung Galaxy A50Skontrolujte cenu na Amazone
HUAWEIHuawei P SmartSkontrolujte cenu na Amazone
MotorolaMotorola Moto Z3 PlaySkontrolujte cenu na Amazone
NokiaNokia 7.1Skontrolujte cenu na Amazone
SonySony Xperia 10 PlusSkontrolujte cenu na Amazone
MotorolaMotorola Moto OneSkontrolujte cenu na Amazone
XiaomiXiaomi Mi A2Skontrolujte cenu na Amazone
LGLG G7 FitSkontrolujte cenu na Amazone
SAMSUNGSamsung Galaxy J8Skontrolujte cenu na Amazone
ASUSASUS ZenFone Max PlusSkontrolujte cenu na Amazone

* Ak nakupujete prostredníctvom odkazov na našich stránkach, môžeme získať províziu pre províznych predajcov. Ďalšie informácie nájdete na stránke venovanej ochrane osobných údajov.

Nahrávanie hovorov je funkcia, ktorú vo vojich telefónoch požaduje takmer každý, ale z nejakého dôvodu i výrobcovia Androidov túto funkciu zatiaľ neovojili. Naš...

Ahojte používatelia 7! Tu je ďalší prípevok, ktorý a venuje niektorým # problémom Galaxy7, ktoré nám boli nahláené za poledných pár dní...

Fascinujúce Články